Masáže

Bankovanie

Táto metóda známa už v staroveku sa používa k potlačeniu bolesti pohybového aparátu a problémov vnútorných orgánov. Bankovanie Vám rozhýbe životnú energiu Čchi a prekrvý každučký sval. Bankovanie aplikujeme pri: bolestiach chrbtice, ochorení pokožky, astme, migréne, celulitíde, prostate, ženských problémov, opuchnutých nohách a problémov vnútorných orgánov.

Klasická masáž

Obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Navodzuje pocit pohody, uvoľňuje nahromadené napätie, zvyšuje telesnú a duševnú kondíciu masírovaného.

Medová detoxikačná masáž

Táto masáž je veľmi obľúbený prostriedok ľudového liečiteľstva a k nám prišla z Ukrajiny. Prírodne liečivé látky z medu sa dostávajú počas masáže cez pokožku do organizmu. Masáž uvolňuje škodliviny z tkanín, detoxikuje a aktivizuje prirodzenú čistiacu schopnosť organizmu.Medová masáž je veľmi účinná pri astme, ženských ochorení a migréne. Včelí med je cenná prírodná látka,ktorá už preukázala mnohé liečivé účinky.Jedným zo starých spôsobov jeho využitia je medová masáž.

Lymfodrenážna masáž

Lymfatická drenáž (lymfodrenáž, lymfomasáž, lymfodrenážna masáž) je nielen populárnou kozmetickou metódou, ktorá umožňuje odstrániť celulitídu. Hlavne je uznávanou liečebnou metódou. Ide o príjemnú masáž s výrazne ukľudňujúcim účinkom. Najdôležitejšou úlohou lymfodrenáže je odvedenie splodín metabolizmu z tela. Cieľom je obnoviť a zvýšiť obeh lymfy, respektíve tkanivového moku. Masážna technika je veľmi jemná, pomalá, s malým tlakom.